Відбувся семінар для вчителів англійської мови

2018-05-18

З метою підготовки вчителів англійської мови до роботи в новому навчальному році в перших класах за новим державним стандартом, ЦМСПС розпочав серію очних семінарів «Навчання англійської у початкових класах. Підготовка до навчання у новому контексті».

Перша група у кількості 25 осіб вже пройшла навчання з 3 по 5 травня на базі ОУНБ імені Дмитра Чижевського. Друга група у кількості 29 осіб, навчалась з 16 по 18 травня.

В ході проведення тренінгів вчителі отримали навички роботи з малюками в контексті реалізації концепції «Нова українська школа». Вони пройшли навчання за Програмою, розробленою Британською Радою в Україні спільно з МОН України за такими напрямками:

- як вчаться діти;

- розвиток розумових навичок;

- навчання граматиці;

- ігрові підходи до проведення уроків;

- розвиток навичок ХХІ століття;

- розуміння та виготовлення саморобних книжок на уроці тощо.

Очний семінар проводить сертифікований тренер, вчитель англійської мови НВО №15 міста Кропивницького, вчитель вищої кваліфікаційної категорії КОВАЛЬЧУК ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА.

Наступна група (перша) буде працювати 1- 3 червня 2018 року на базі КІППО імені В.Сухомлинського. Заняття проведе Коса І.Т., завідувач науково-методичної лабораторії іноземних мов та міжнародних обмінів КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», сертифікований тренер, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист.

Керівник семінару: методист ЦМСПС Наумець О.М.

Кiлькiсть переглядiв: 76

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.