Засідання творчої майстерні вчителя англійської мови Дудіч Г.В.

2018-09-26

26 вересня 2018 року 0 12 годині на базі гімназії імені Тараса Шевченка відбулось засідання творчої майстерні вчителя англійської мови Дудіч Г.В. з проблеми:«Практичні аспекти участі вчителів у міжнародних проектах». В програмі: теоретичне обґрунтування проективної діяльності, види проектів, їх види та технологія проведення (Наумець О.М.); фестиваль міні-уроків та калейдоскоп методичних родзинок з використанням проектних методик в рамках міжнародних проектів: “Travelling Teddy” – “Ведмедик - мандрівник” (Лисенко Н.Г.); PenPal Schools, “Immigration in the 21st Century” (Дудіч Г.В.); “Travelling Teddy” та PenPal Schools”(Федун Ю.С.); на платформі “Empatico” (Дудіч Г.В.); в рамках проекту Generation Global” (Ткаченко Н.Г.); eTwinning та One World Classroom” (Харченко І.В.) та залучення учнів початкової школи до міжнародної проектної діяльності (Каширна В.А., Ромащенко О.А.).

В програмі місячника молодого вчителя і з нагоди вшанування 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського було висвітлене питання: «Впровадження педагогічного досвіду В.О.Сухомлинського щодо розвитку творчих здібностей школярів на уроках англійської мови. Практичні аспекти участі вчителів у міжнародних проектах».

В засіданні взяло участь 28 вчителів, 2 з них молоді зі стажем роботи до трьох років. Всі педагоги отримали можливість приєднатися до участі в міжнародних проектах. Напрацьовані матеріали розміщені на сайті ЦМСПС у Спільноті та на блозі вчителів іноземних мов: http:/kropywn.blogspot.com/

Творче засідання організувала і провела методист ЦМСПС Наумець О.М.

Кiлькiсть переглядiв: 33

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.