Майстер-клас для вчителів німецької мови

2018-09-27

27 вересня 2018 року о 8 годині 30 хвилин на базі НВО №32 відбувся майстер-клас для вчителів німецької мови з проблеми:«Формування мотивації школярів до вивчення німецької мови за допомогою застосування інноваційних технологій», який провела переможець міського конкурсу «Учитель року – 2018» Литвиненко В.І. В засіданні взяло участь 11 педагогів ЗЗСО міста, у т.ч. 1 вчитель, який працює в гімназії №9 перший рік.

В програмі: презентація «Шляхи формування мотивації учнів до вивчення німецької мови», підготовлена методистом ЦМСПС Наумець О.М., відвідування уроку у 7–Б класі на тему:, «Meine Sommerferien», який підготувала та провела спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії Литвиненко В.І., позакласного заходу «A La Berlinale» (Lieder, Tanzen, Videos) та презентація творчих напрацювань з означеного питання вчителів закладу Іваненко Н.І. і Пилипенка В.М..

В програмі місячника молодого вчителя і з нагоди вшанування 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського висвітлене питання: «Досвід впровадження спадщини В.О.Сухомлинського з питань формування мотивації школярів до вивчення німецької мови за допомогою застосування інноваційних технологій».

Засідання завершилось круглим столом, на якому підвели підсумки роботи та обмінялись власними напрацюваннями, залишили відгуки у візітаційній книзі закладу.

Всі матеріали розміщені на сайті ЦМСПС у Спільноті та на блозі вчителів іноземних мов: http:/kropywn.blogspot.com/

Методичний захід підготувала і провела методист ЦМСПС Наумець О.М.

Кiлькiсть переглядiв: 55

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.