Семінар – практикум для вчителів трудового навчання (обслуговуючі та технічні види праці)

2018-11-19

/Files/images/ксю.jpg

19 листопада 2018 року, відповідно до річного плану ЦМСПС управління освіти Міської ради міста Кропивницького, на базі НВО № 20 проведено семінар – практикум для вчителів трудового навчання (обслуговуючі та технічні види праці) з проблеми «Впровадження елементів сучасних педагогічних технологій навчання як умова досягнення нової якості технологічної освіти».

Семінар-практикум складався з трьох частин: теоретичного, практичного та інформаційного блоків. В теоретичному блоці методист ЦМСПС Стрюкова О.М. ознайомила присутніх з системою модернізації (оновленням) трудового навчання на компетентнісній основі та звернула увагу на елементах інноваційних педагогічних технології. У сучасних умовах, щоб зацікавити учня, необхідно використовувати нові, інтенсивні методи і форми передачі знань, застосовувати новітні освітні технології, які направлені на розвиток індивідуальних нахилів і творчих здібностей учнів, практичного їх використання, формування пізнавальної самостійної діяльності.
В практичній частині вчителями трудового навчання НВО № 20 Горобець О.В. та Бардаковим А.О. було запропоновано для педагогів міста тренінг із проведення теоретичного туру учнівської олімпіади. Також педагоги міста взяли участь у майстер-класі з виготовлення сувеніру-кашпо «Декоративний велосипед» в техніці макраме Учасники семінару, отримавши чіткі, покрокові інструкції, із задоволенням виконували роботу та підтримали соціальний проект «Оздоблення інтер’єру для будинку людей похилого віку «Притулок «Затишна оселя».
В частині інформаційного блоку учасники семінару отримали вичерпну інформацію щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.
Під час проведення семінару-практикуму панувала доброзичлива атмосфера та дружня співпраця всіх вчителів.
https://uk.padlet.com/oksanastryukova02082003/k8gw5gzlkjbg

Підготувала Стрюкова О.М., методист ЦМСПС

Кiлькiсть переглядiв: 14

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.