Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови

2018-11-18

18 листопада 2018 року о 8 годині ранку на базі НВО №32 розпочався ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови. В міській олімпіаді взяло участь 47 з 57 заявлених учнів із 15 закладів загальної середньої освіти міста.

Олімпіада була підготовлена і проведена на високому методичному рівні. Учні виконали завдання із чотирьох видів мовленнєвої діяльності: читання, письма, аудіювання і усного мовлення. Переважна більшість учасників успішно виконала запропоновані завдання, набравши при цьому від 65 до 114 балів із 130 можливих. Перші місця посіли: учень 8 класу гімназії № 9 Ніколюк Богдан (вчитель Панькіна А.Ф.) який набрав у сумі 113 балів; учениця 9 класу НВО № 8 Зінзура Катерина (вчитель Бережко О.Ю.), набрала 110 балів; учень 10 класу НВО «Науковий ліцей» Панченко Гліб (вчитель Воронкова Н.Р.), набрав114 балів і учениця 11 класу Святенко Анастасія НВО № 32 (вчитель Литвиненко В.І.) із сумою 107 балів. ПО три призові місця отримали учасники з НВО № 6 та НВК «Кіровоградський колегіум», по два – з СЗОШ № 14, гімназії № 9 і одне з НВО № 31. Шестеро переможців будуть представляти місто Кропивницький на обласній олімпіаді, яка відбудеться у лютому наступного року.

Компетентне журі відмітило позитивну динаміку у знаннях учнів, а також визначило і слабкі місця. Виникли зауваження стосовно змісту і обсягу запропонованих завдань.

Керівники: Наумець О.М., методист ЦМСПС.

Кiлькiсть переглядiв: 13

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.