Семінар-практикум для вчителів англійської мови.

2018-11-28

28 листопада 2018 року о 9 годині 30 хвилин на базі НВО І-ІІІ ступенів «Мрія» (приміщення початкової школи), за адресою: м. Кропивницький, вул. Бєляєва, 23 відбувся семінар-практикум для вчителів англійської мови з проблеми: «Особливості планування та проведення уроків з англійської мови у перших класах відповідно до вимог державного стандарту в рамках реалізації концепції «Нова українська школа», в роботі якого взяло участь 26 вчителів англійської мови, які викладають у перших класах. ЗЗСО міста.

Голова шкільного методоб’єднання вчителів іноземних мов Костенко М.Є. ознайомила учасників семінару з особливостями освітнього закладу та з доробками своїх колег. Схвальні відгуки отримали вчителі Бучковська К.М. та Проскура С.М. за проведені уроки в 1-му і 3-му класах та за шкільну виставу «Червона шапочка» в 4-му класі.

З методичними рекомендаціям щодо викладання іноземних мов у 201702018 році та аналізом навчальних програм для 1 класу за новим держстандартом виступила методист ЦМСПС Наумець О.М.

Методист ЦМСПС О.М.Наумець

Кiлькiсть переглядiв: 18

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.