П'ята зустріч за програмою психологічної підтримки для внутрішньо переміщених осіб: "Діти та війна. Навчання технікам зцілення"

Відбулась п'ята зустріч за програмою психологічної підтримки для внутрішньо переміщених осіб: "Діти та війна. Навчання технікам зцілення". В продовження попереднього заняття учасники вчились використовувати в якості експозиції власної уяви малюнки. За допомогою даної техніки закріплювали усвідомлення того, що вони є відповідальними за свої дії та їх контролювання. Тренери заохочували обговорення, задавали питання, стимулювали активне спілкування та висловлення почуттів, щоб розірвати коло мовчанки про те, що сталося.

Тренери: Сосновська М.В., практичний психолог, консультант комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради».

Цумарєва Н.В., керівник КОЦАД «Ресурс», практичний психолог, арт - терапевт, супервізор, старший викладач кафедри педагогіки та психології ПВНЗ «Університет сучасних знань», кандидат психологічних наук.

Зареєструвати Вашу дитину на участь у наступній програмі можна за посиланням https://forms.gle/bUTXQr4NNqp3Q6Lc6

Кiлькiсть переглядiв: 0