1.Зразковий хореографічний ансамбль «Вікторія»
/Files/nvo16.JPG2. Комунальний заклад «навчально-виховне об’єднання «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 16-дитячий юнацький центр «Лідер» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»
3.Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та молодіжної творчості «Майбутнє Європи»(16-20.09.2010р., м. Кіровоград), ансамбль став лауреатом І премії у номінації «Народна хореографія» у середній віковій категорії, ІІ Міжнародний хореографічний конкурс «Мілленіум» (м. Полтава, 2008р.,квітень) лауреат конкурсу., Міжнародний фестиваль «День Землі»(квітень 2010р.) лауреат конкурсу в номінації «Народна хореографія»
4. Хореографічний колектив „Вікторія” розпочав свою творчу діяльність у березні 1993 року на базі середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 міста Кіровограда,у 2004 р. отримав звання «Зразковий», у 2010р. підтвердив це звання. На сьогоднішній день в Зразковому хореографічному ансамблі „Вікторія” займається 103 учасники. Протягом 18-ти років колектив 17 раз брав участь у щорічному міському фестивалі дитячої творчості „Степові джерела” в номінації „Хореографія”, 14 разів (1993-2009) займав перші місця, з 2010- почесний гість фестивалю. Вихованці ансамблю беуть учась у різних конкурсах. Результати говорять самі за себе:
2000 рік – ансамбль нагороджено дипломом І ступеню за участь
у Всеукраїнському огляді народної творчості, присвяченого
10-й річниці Незалежності України;
2001 рік – ансамбль нагороджено дипломом за активну участь
у VІІ Міжнародному фестивалі дитячої творчості,
присвяченому Всесвітньому Дню Землі в номінації
„Сучасна хореографія і пластичні види мистецтва”;
2003 рік – перемога у двох турах Всеукраїнського телевізійного
вокально-хореографічного дитячого конкурсу „Крок до зірок”
2004 рік – лауреат Міжнародного вокально-хореографічного дитячого
фестивалю-конкурсу „Різдвяні вогники”
(м. Херенд, Угорщина);
2005 рік – ІІ місце на обласному конкурсі хореографічного мистецтва
„Весняні ритми”;
2007 рік – переможці ХІІ відкритого Всеукраїнського фестивалю дитячої
творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі, в номінації
„народна хореографія” та ІІ місце – „сучасна хореографія”
(м. Кіровоград);
2007 рік – переможець обласного туру та почесний гість Всеукраїнського
благодійного фестивалю серед дітей-сиріт „Звичайне диво”
(м. Київ);
2008 рік – лауреат ІІ відкритого Міжнародного хореографічного конкурсу
„Міленіум” в номінації народна хореографія (м. Полтава);
2008 рік – лауреат V Всеукраїнського конкурсу „Таланти багатодітної
родини” (дитячий Міжнародний центр „Артек”);
2009 рік – лауреат VІ Всеукраїнського конкурсу „Таланти багатодітної
родини” (дитячий Міжнародний центр „Артек»);
- 2010рік - лауреат І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та молодіжної творчості «Майбутнє Європи»( м. Кіровоград).
Ансамбль є постійним учасником щорічних міських відкритих заходів – урочистої ходи та святкових концертів, присвячених Дню міста, Дню перемоги, Дню захисту дітей, Дню Конституції та врученню золотих та срібних медалей випускникам шкіл. Декілька років поспіль колектив відкриває губернаторські ялинки в обласній філармонії. Учасники ансаблю були в складі кіроовградської команди телевезійного проекту телеканалу «Інтер» «МайданС» , були учасниками Всеукраїнського проекту «Марафон бадьорих ранків» на «Новому» каналі
Більшість мистецьких заходів, в яких бере участь Зразковий хореографічний ансамбль ”ВІКТОРІЯ”, постійно висвітлює обласна державна телерадіокомпанія канал „Кіровоград” та інформаційний блок каналу ТТV. Танцювальний колектив є постійним учасником циклової телепередачі „Дитяча філармонія запрошує”. За ініціативи керівника ансамблю та режисера обласного телебачення Лісняк В.І. було створено два телевізійні проекти «Зразковий ансамбль «Вікторія» вітає з Новим роком» та «Дар Божий» за участю керівника ансамблю Кохно В.В.
5.Кохно Вікторія Вікторівна, керівник зразкового хореографічного ансамблю «Вікторія» комунального закладу «навчально-виховне об’єднання «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 16-дитячий юнацький центр «Лідер» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»
6. Кохно Вікторія Вікторівна праціює у закладі з 1992р. як керівник зразкового хореографічного ансамблю «Вікторія».Усі заняття Вікторії Вікторівни добре продумані, мають чітку структуру, фахову цілеспрямованість. Вона надає великої уваги розвитку природних задатків дитини – музичного слуху, пластичності рухів, почуття ритму, емоційності. Основний секрет її успішної діяльності полягає в тому, щоб вести дітей до успіху. А успішність художнього керівника ансамблю – це глибокий професіоналізм, організаторський талант, вимогливість до себе і дітей. Вікторію Вікторівну характеризує постійний творчий пошук.
Кохно Вікторія Вікторівна вимоглива як до себе, так і до своїх вихованців. Значної уваги надає технічній підготовці та розвитку творчого мислення учнів: технічна підготовка досягається шляхом систематичних і виснажливих занять, а розвиток творчого мислення – за рахунок уроків-імпровізацій, на яких уяві дітей немає меж, та за допомогою інноваційних методів роботи з дітьми: рольові ігри, криголами. Тут кожен бере активну участь у роботі, може сміливо втілювати свої задуми, висловлюючись рухом.
Ґрунтовна підготовка до кожного заняття, використання досягнень сучасної психології, педагогіки, методики дають можливість Вікторії Вікторівні досягати позитивних результатів.
В 2005 році Кохно Вікторія стала членом Кіровоградського обласного осередку Національної хореографічної спілки України.
В 2006 році Кохно В.В. стала переможницею міського та обласного турів першого Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних закладів „Джерело творчості” та була нагороджена відзнакою „За заслуги ІІ ступеню”.
В 2007 році рішенням обласної атестаційної комісії Кохно Вікторії Вікторівні присвоєно звання керівник-методист.

Кiлькiсть переглядiв: 142

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.