1. Назаренко Єлизавета Євгенівна/Files/17school.JPG
2. Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 – центр естетичного виховання «Калинка» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»
3. Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури, 2011 р., м. Ужгород, переможець
4. Назаренко Єлизавета за роки навчання зарекомендувала себе як старанна, дисциплінована, працелюбна учениця. Висока ерудиція, постійне усвідомлення подій в школі, державі, сумлінне ставлення до вивчення навчальних предметів дає змогу вільно володіти навчальним матеріалом на високому рівні. Досконало знає державну мову. На уроках завжди уважна, активна, добре запам’ятовує матеріал, виявляє логічне та творче мислення, оригінально розв’язує різноманітні завдання. Має здібності до вивчення предметів як гуманітарного циклу (українська мова, історія), так і природничо-математичного (фізика, алгебра, хімія, біологія). Щорічно бере участь в олімпіадах та конкурсах. Зокрема:
Протягом 2010-2011 навчального року брала участь в олімпіадах:
- шкільних: з української мови (конкурс ім. Петра Яцика) – І місце, з української мови та літератури – І місце, з англійської мови – І місце, з математики – І місце, з біології – І місце, з історії – І місце, з фізики – І місце, з хімії – І місце;
- міських: з української мови (конкурс ім. Петра Яцика) – ІІ місце, з української мови та літератури – ІІІ місце, з біології – ІІІ місце, з історії –ІІІ місце, з географії - ІІІ місце, брала участь у конкурсі «Мій тато - найкращий»;
- обласних: з української мови (конкурс ім. Петра Яцика) – І місце, з української мови та літератури – ІІ місце;
- Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури в м. Ужгород – ІІІ місце.
Єлизавета багато читає. Пише гарні твори, висловлюючи власні думки. Має добрий загальний розвиток. Серед захоплень можна виділити любов до музики протягом дев`яти років засвоювала майстерність гри на скрипці та фортепіано. У майбутньому мріє стати лікарем, допомагати людям, рятувати їхні життя.
До виконання громадських доручень ставиться відповідально. Бере активну участь у житті класу та школи, у роботі учнівського самоврядування, у культмасових заходах. Має високі організаторські здібності.
Скромна, життєрадісна, товариська, врівноважена. Користується повагою серед педагогів, має авторитет серед товаришів, підтримує дружні стосунки з багатьма учнями.
5. Білоброва Оксана Сергіївна, вчитель української мови та літератури комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 17 - центр естетичного виховання «Калинка» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»
6. Білоброва Оксана Сергіївна працює в закладі 8 років, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Проявила себе як працелюбний, відповідальний та творчий учитель. Працює над проблемою "Використання інтерактивних методів навчання української мови як елемент особистісно орієнтованого підходу".
Особливою рисою майстерності педагога є вміння цікаво і водночас з високою віддачею для навчання та виховання спілкуватися з дітьми, формувати в них інтерес до предмета, прищеплювати навички самостійності.
Систематичну роботу веде з обдарованими учнями. Її учні неодноразово ставали призерами та переможцями конкурсів та олімпіад з української мови та літератури, серед яких Назаренко Єлизавета, яка шостий рік поспіль посідає перші місця на міському та обласному етапах Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, у 2010 році посіла перше місце в обласному етапі, а у 2011 році – друге місце в обласній та третє у Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури

Кiлькiсть переглядiв: 86

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.