Відбувся майстер-клас вчителя німецької мови, вчителя вищої категорії, «вчителя-методиста» Томаченко С.С.

2018-03-22

/Files/images/2018/20180322_153845.jpg

22 березня 2018 року на базі НВК «Кіровоградський колегіум» о 14 годині відбувся майстер-клас вчителя німецької мови, вчителя вищої категорії, «вчителя-методиста» Томаченко С.С. для вчителів німецької мови міста на тему: «Формування пізнавальної активності учнів на уроках німецької мови на основі концепції особистісно орієнтованої освіти».

В роботі майстер-класу взяло участь 13 вчителів освітніх закладів міста.

Методист ЦМСПС Наумець О.М. зробила короткий екскурс у проблему «Нестандартні/нетрадиційні уроки. Їх форми і класифікація. Особливості проведення».

Томаченко С.С. презентувала теоретичну і практичну частину напрацьованих нею матеріалів за напрямком: «Підвищення ефективності сучасного уроку через використання нетрадиційних форм роботи на уроках німецької мови».

Особливу зацікавленість викликали групові і парні види роботи, проведені Томаченко С.С. безпосередньо з вчителями з метою опанування ними нетрадиційних прийомів по засвоєнню лексичного і граматичного матеріалу, розвитку діалогічного мовлення школярів, які значно підсилюють мотивацію, розвивають інтерес школярів до вивчення предмета та розширюють діапазон їх висловлювань за тематикою Держстандартів.

Корисними для учасників виявились відеозаписи фрагментів уроків, проведених Томаченко С.С. з висвітленням прийомів активізації мовлення школярів.

Як підсумок – вчителі змоделювали дерево цілей, на листочках якого вони поділились враженнями від проведеного заходу.

Керівник майстер-класу методист ЦМСПС Наумець О.М.

Кiлькiсть переглядiв: 27

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.